Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Xénia mieri do drsnej reality šou. Obavy, čo bude so vzťahom s Lukášom

30. 12 2021 10:00 | kf
Xénia s priateľom Lukášom
Xénia s priateľom Lukášom Foto: Instagram/xenia_gregusova
Xénia mieri do Survivor

Reakcia priateľa nepotešila víťazku Farmy.

Televízia Markíza prináša na Slovensko najdrsnejšiu reality šou vo svojej histórii - Survivor. Z obrovského množstva prihlásených boli vybraní 4 Slováci a 8 Česi, ktorých čaká boj o prežitie na exotickom ostrove v Dominikánskej republike. Pre ešte väčšiu divácku atraktívnosť bude ďalších 12 súťažiacich zostavených z radov známych osobností. Týchto 24 najrôznejších individualít vytvorí na ostrove kmene, za ktoré budú bojovať v rôznych hrách.

Po Farme sa Xénia vyskúša v novej úlohe

Medzi známe osobnosti, ktoré vycestujú na krásny ostrov, patrí aj víťazka Farmy. Tá si kruté podmienky prežitia vyskúšala aj na Farme a teraz pôjde zabojovať o rozprávkovú výhru do džungle.

„Myslím, že Survivor bude o veľa levelov vyššie ako Farma. Bude to oveľa náročnejšie, aj strava, teplo a celkové podmienky. Je to pre mňa ďalšia veľká výzva,“ prezradila pre Markízu Xénia. Sympatická blondína sa bojí len jednej veci, že pre zranenie bude musieť zo šou odstúpiť. Dúfa ale, že k tomu nedôjde.

Jej rodina ju podporuje v rozhodnutí ísť na ostrov, no porozumenie u piateľa Lukáša zatiaľ nenašla.

„Priateľ sa môjho odchodu trošku obáva. Zo začiatku nebol veľmi nadšený, ale verím, že časom to bude lepšie a odídem s tým, že ma bude podporovať. Moja rodina sa veľmi teší z toho, že sa mi znova niečo takého podarilo,“ hovorí Xénia.

Na čo sa najviac na ostrove teší a ako sa pripravuje na drsnú šou, sa dozviete v rozhovore.

 

Najdrsnejšia šou Survivor už čoskoro!

Upútavka

 
Survivor - v utorok až piatok večer (a v 24 hodín predstihu na VOYO)!
Sledujte celé epizody na