Survivor cover

MARKÍZA • UTOROK A PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO

Kamoška Natálie odletela na najdrsnejšiu reality šou: Čo na ňu prezradila?

10. 01 2022 11:00 | kf
Natália s Dominikou na finále Farmy
Natália s Dominikou na finále Farmy Foto: súkr. archív D. Šimovej
Natália s Dominikou
Natália s Dominikou

Na finále farmy sa súťažiaca objavila po boku Natálie.

Do najdrsnejšej reality šou, ktorú prináša TV Markíza, sa prihlásilo obrovské množstvo ľudí. Z prihlásených boli vybraní 4 Slováci a 8 Česi, ktorých čaká boj o prežitie na exotickom ostrove v Dominikánskej republike. Pre ešte väčšiu divácku atraktívnosť bude ďalších 12 súťažiacich zostavených z radov známych osobností. Týchto 24 najrôznejších individualít vytvorí na ostrove kmene, za ktoré budú bojovať v rôznych hrách.

V šou si zasúťaží aj kamoška Natálie z Farmy

Dominika Šimová má 22 rokov a do šou sa prihlásila, lebo miluje výzvy a rada si zvyšuje adrenalín. Či zapadne do kolektívu sa neobáva, ale možno nesadne každému z tímu.

„Myslím si, že zapadnem, nemávam s tým problém. Som zhovorčivá, ale samozrejme nemusím každému pasovať. Niekomu môže vadiť môj úsmev, ale myslím, že by som s tým nemala mať problém,“ povedala nám usmievavá Dominika.

Čo poradila Natália Dominike pred odchodom?

„S Dominikou sme sa pred odchodom stretli a pri lúčení som jej povedala nech hlavne zostane sama sebou, aby bola silná. Viem že to tam bude náročné bez rodiny a v diskomforte, ale povedala som jej, aby si to tam užila naplno. Prvé dni sa jej to možno bude zdať ako večnosť, ale potom to pôjde extrémne rýchlo, ani sa nenazdá a bude po celom dobrodružstve. Presne tak som to mala aj ja. Nakoniec som jej povedala: ,,Cica bojuj!", toto ona mne napísala v liste, ktorý mi prišiel na farmu,“ povedala Natálie pre web markiza.sk

Dominika je dobrá kamoška s Natáliou z Farmy, ktorá už vie, ako to funguje na reality šou

„S Dominikou sme kamošky. Stretli sme sa pár rokov dozadu na jednej hostessingovej akcii, vedeli sme o sebe už pred tým, pretože sme mali spoločných kamarátov, ale až na tejto akcii sme sa akosi dali do reči. Naty je veľmi spoločenská a akčná takže hneď sme si dohodli ďalšie stretko. Od vtedy sme si už kadečo prežili a zblížili sme sa,“ prezradila nám súťažiaca.

Čoho sa Dominika najviac bojí a ako sa pripravuje na prežitie na ostrove, sa dozviete v rozhovore.


Šou Survivor si nenechajte ujsť 17. januára na VOYO a 18. januára o 20.30 na Markíze!

 

Upútavka

 
Survivor - v piatok, 28. januára, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na