Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vyskúšali sme na vlastnej koži. Súťažiaci to v drsnom prostredí budú mať ťažké!

17. 01 2022 09:00 | kf
Najdrsnejšia reality šou na Markíze
Najdrsnejšia reality šou na Markíze Foto: TV Markíza

Prinášame exkluzívnu reportáž o nástrahách v džungli, ktoré čakajú súťažiacich.

Niektorí členovia našej redakcie sa nachádzajú v exotickej Dominikánskej republike, kde sa aktuálne natáča najdrsnejšia reality šou v histórii televízie Markíza. Dvadsaťštyri účastníkov bude bojovať o rozprávkovú výhru v divokej džungli.

Zažili sme na vlastnej koži desivú noc v džungli

Hoci súťažiaci reality šou Survivor ešte netušia, čo ich čaká, naša redakcia spolu s niektorými známymi slovenskými influencermi mala tú možnosť vyskúšať si prežiť jednu noc v divokej džungli. Bez prístrešku nad hlavou a bez spacákov sme si museli poradiť na opustenom ostrove.

Niektorí zo zúčastnených sa ujali založenia ohňa, ktorý zabezpečil trošku tepla na chladnejšiu noc. Po západe slnka, ktorý nám vyrážal dych, nasledovala drsná realita. Počuli sme okolo seba len rôzne zvuky zvierat a netušili sme, čo nás môže prekvapiť.

Ako nocľah sme dostali, takisto ako aj súťažiaci, len drevenú plochu pod holým nebom. Možno pre niektorých neznie noc v džungli až tak desivo, ale garantujeme vám, že aj pre skúsených cestovateľov, ale aj pre neskúsených dobrodruhov je to zážitok na celý život. My sme strávili na ostrove len noc, no súťažiaci tam budú aj niekoľko mesiacov.

Aké najdesivejšie momenty sme zažili v noci, s ktorými si budú musieť poradiť aj súťažiaci šou Survivor, a prečo by sa väčšina známych osobností, ktorá strávila noc v džungli, tam už nikdy nechcela vrátiť, sa dozviete v rozhovore.


Šou Survivor si nenechajte ujsť 17. januára na VOYO a 18. januára o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Survivor - v utorok až piatok večer (a v 24 hodín predstihu na VOYO)!
Sledujte celé epizody na