Survivor cover

MARKÍZA • UTOROK A PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO

Martin Šmahel o prerušení šou Survivor: Čo sa deje momentálne s ostrovanmi?

12. 01 2022 11:30 | kf
Martn Šmahel
Martn Šmahel Foto: TV Markíza

Moderátor nám prezradil aj to, aké veľké prekvapenia sa už udiali počas natáčania.

Diváci sa už nevedia dočkať začiatku najdrsnejšej reality šou Survivor, ktorý však tvorcovia museli o týždeň posunúť. Nakrúcanie spomalil koronavírus, ktorý sa vyskytol medzi súťažiacimi. Martin Šmahel, ktorý je na mieste diania, nám prezradil, ako to momentálne vyzerá s nakrúcaním.

TIP na článok: Na ostrove bude poriadne horúco. Sexy telá v šou Survivor

„My sme na súťaž so štábom a so súťažiacimi vycestovali do Dominikánskej republiky už dávnejšie a môžem vás ubezpečiť, že bezpečnosť je u tvorcov šou na prvom mieste, a preto sme museli absolvovať pred odletom test na koronavírus. Aj napriek všetkým opatreniam sa však vyskytol u nás v štábe a medzi súťažiacimi COVID-19, a preto sme museli štart Survivor mierne posunúť,“ prezradil pre markiza.sk Martin.

Šou je podľa moderátora už hneď na začiatku plná prekvapení

„My už máme natočené materiály, ktoré sú momentálne v postprodukcii, a môžem vám prezradiť, že hneď v prvých dňoch prišlo k obrovským zvratom a drámam, ktoré sme nepredpokladali ani my,“ prezradil moderátor.

Ten využíva voľný čas, ktorý nečakane získal vďaka prerušeniu šou na to, aby objavoval krásy exotickej krajiny.

„Keďže je natáčanie momentálne pozastavené a čakáme na pokyny zdravotníkov, mám pár dní na to, aby som sa tu v okolí rozhliadol. Rád by som spoznal Dominikánsku republiku na najbližšom okolí natáčania. Budem využívať voľný čas na prípravu a na to, aby som sa čo najviac vcítil do tejto krajiny,“ dodal.

Aké má Martin vzťahy s českým moderátorom?

„Trávim veľa času s Ondřejom Novotným, ktorý je absolútny profík a pre mňa je veľkým vzorom. Český moderátor je v Dominikánskej republike aj s rodinkou a už som mal čas spoznať jeho ženu aj dcérku. Čas strávený spolu využívame aj na to, aby sme sa zosúladili a aby sme mali šou jednotnú, keďže sa bude vysielať slovenská aj česká verzia,“ hovorí Martin.

Šou Survivor si nenechajte ujsť 17. januára na VOYO a 18. januára o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Survivor - v piatok, 28. januára, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na