Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zmysly ako zviera a obrovský úbytok kíl: Survivor nie je len o krásnom ostrove

18. 01 2022 14:00 | kf
Drsné podmienky v súťaži
Drsné podmienky v súťaži Foto: Instagram/orlik.marek

Súťažiaci vôbec netušia, čo ich čaká.

Natáčanie najdrsnejšej reality šou Survivor je už plnom prúde. 24 súťažiacich bojuje o rozprávkovú výhru. Na opustenom ostrove v Dominikánskej republike sú vystavení ťažkým podmienkam. O jedlo musia bojovať kmene proti sebe a len ten najšikovnejší to dobojuje až do konca.

Súťažiaci budú mať zmysly ako zviera

Marek Orlík je víťazom českej šou Robinsonov ostrov, ktorý je podobný reality šou Survivor. V rozhovore sme sa od neho dozvedeli, ako prežil niekoľko mesiacov v drsných podmienkach v džungli, ako sa menili je zmysly počas súťaže a ako sa zmenil jeho život po šou.
 
Vyhral si českú reality šou Robinsobov ostrov. Čo bolo pre teba najťažšie v džungli?
 
Najťažšou vecou pre mňa bolo prežiť bez pravidelnej dávky potravy. Na konci súťaže som odišiel so 62 kg, čo je dosť nepríjemné číslo pri mojej výške 186 cm.
 
My sme si to skúsili tiež. Po prvej noci väčšina ľudí povedala, že by niekoľko mesiacov nevydržala v džungli. Ty si to mal ako?
 
Ja som sa mal skvele. Absolútne som si užil každú chvíľu (aj tie nepríjemné) na ostrove, bol som mentálne pripravený na súťaž vopred. Mal som naozaj poctivú prípravu zo všetkých strán, takže som vedel, čo ma čaká.

Čo ti najviac chýbalo na ostrove?

V čase súťaže som mal 23 rokov, takže jediné, čo mi chýbalo, bolo jedlo. V opačnom prípade som bol slobodný študent, ktorý neopustil prácu doma alebo deti, čo bolo pre mňa ľahké v porovnaní so staršími ľuďmi.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Upútavka

 
Survivor - v utorok až piatok večer (a v 24 hodín predstihu na VOYO)!
Sledujte celé epizody na