Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dlho bojoval sám so sebou. Vojta nám prezradil dôvod, prečo odstúpil

19. 01 2022 06:00 | kf
Odstúpenie bolo emotívne
Odstúpenie bolo emotívne Foto: TV Markíza

Exkluzívny rozhovor s mladým spevákom, ktorý odstúpil na začiatku reality šou.

Najdrsnejšia reality šou je len na začiatku, no už nastali nečakané zvraty. Počas prvej epizódy sa popri vyradenej Monike rozlúčil so svojimi spoluhráčmi aj Vojta Drahokoupil. Ten odstúpil zo súťaže, lebo, podľa jeho slov, by to ďalej nezvládol.
 
Českého speváka sme odchytili ešte v Dominikánskej republike krátko po tom, ako odstúpil. Ako uvidíte v rozhovore, je veľmi zdrvený z toho, že musel dobrovoľne odísť, ale iné východisko v danej situácii nevidel.

„Prvé dni na ostrove boli veľmi dramatické. Nikto z nás nevedel, do čoho ide a čo ho na ostrove čaká. Musím však povedať, že v kmeni MAO sa nám veľmi dobre spolupracovalo a nerobili sa skupinky,“ povedal nám Vojta.

Kedy sa to v ňom zlomilo?

„Po prvýkrát som mal pocit, že by som mal odstúpiť, keď sme odchádzali na druhú súťaž. Tá bola veľmi náročná a predtým sme stavali do poslednej sekundy prístrešok. Keď sme dorazili na súťaž, začínal som mať divný pocit. Podobný, ako som zažil už pred dvomi rokmi. Po tej súťaži sa tie pocity začali vo mne zintenzívňovať,“ prezradil pre markiza.sk Vojta.

Čo sa mu odohrávalo v hlave, čo bolo pre neho na ostrove najťažšie a komu najviac fandí v šou Survivor, sa dozviete v rozhovore.


Sledujte druhú časť Survivora už 20. januára na VOYO a 21. januára o 20.30 h na Markíze.

 

Upútavka

 
Survivor - v utorok až piatok večer (a v 24 hodín predstihu na VOYO)!
Sledujte celé epizody na