Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Gábora Borárosa sme odchytili na letisku. Čakalo ho veľké prekvapenie!

10. 02 2022 11:30 | kf
Gábor so snúbenicou
Gábor so snúbenicou Foto: TV Markíza

V exkluzívnom rozhovore sa dozviete, čo chystá po príchode domov, a čím ho dojali fanúšikovia.

Jeden z najvýraznejších súťažiacich v Survivore musel opustiť hru pre zranenie kolena. Hoci Gábor Boráros chcel ešte zabojovať, jeho zdravotný stav mu to nedovolil. Po konzultácii s lekárom ukončil svoje pôsobenie v hre a odletel z Dominikánskej republiky domov.

Gábora sme odchytili na letisku, kde ho čakala jeho tehotná snúbenica. Monika sa na neho už veľmi tešila a priniesla mu aj malý darček na privítanie. Drsný zápasník ostal dojatý. Po dlhom lete sa už nevedel dočkať, kedy bude doma, ale predtým nám ešte v rozhovore prezradil niekoľko zaujímavých vecí.

„Strašne sa teším domov. Možno ma tam bude čakať aj nejaké prekvapenie, sám netuším. Teším sa na poriadnu stravu a ryžu teraz nechcem ani vidieť. Dal by som si taký kurací paprikáš,“ prezradil pre markiza.sk Gábor.

Gábor konečne dostal naspäť svoj mobil, a keď sa prihlásil na sociálne siete, čakalo ho veľké prekvapenie. „Veľmi ma prekvapili ohlasy ľudí. Toľko milých komentárov a správ som ani nečakal. Ľudia sú aj prekvapení, že nie som taký dement, ako si to o mne mysleli. Je to super pocit, že ľudia ma mohli trošku viac spoznať,“ povedal s úsmevom na tvári zápasník.

Čím šokovali Gábora fanúšikovia, koľko schudol na ostrove a aké konkrétne plány má s Nathanom, sa dozviete v rozhovore.


Upútavka

 
Survivor - v utorok až piatok večer (a v 24 hodín predstihu na VOYO)!
Sledujte celé epizody na