Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prvé slová víťaza Survivora: Už presne vie, na čo minie celú výhru!

06. 05 2022 22:45 | kf
Vladimír ako víťaz Survivora
Vladimír ako víťaz Survivora Foto: TV Markíza
Finále Survivor
Finále Survivor
Finále Survivor

Vladimír nám v rozhovore prezradil, čoho sa najviac obával vo finále a aká bola jeho taktika.

Najdrsnejšia reality šou Survivor pozná svojho víťaza. Po 68 dňoch strávených na opustenom ostrove sa konečne dobojovali do finále, kam sa dostali Vladimír a Veve. O ich osude rozhodovala porota, ktorá jednoznačne zvolila Vladimíra za víťaza a ocenila jeho taktiku.

Vláďa nám v rozhovore porozprával, ako sa jeho taktika menila v súťaži, z čoho mal najväčšie obavy vo finále a na čo minie rozprávkovú výhru.

Mal si konkrétnu taktiku, keď si vycestoval na ostrov?

Poznať Survivora z televízie a byť v šou ako účastník sú dve odlišné veci. Ako hráč som si musel zvyknúť na nový život vyhnanca, na hlad, nepohodlie, prostredie, spánok na tvrdej podlahe a v daždi. Skrátka, pre nový život v drsných podmienkach. Obrovským problémom pre mňa bolo nosenie mokrých topánok a oblečenia, ktoré nechceli počas dňa vyschnúť. Taktiež si zvyknúť spať bez vankúša. Pre mňa bolo veľkou novinkou aj hovoriť na kameru, denné výlety loďou na mori a jazdy autom po prašných, skalnatých cestách. So všetkým týmto nepohodlím, ktoré ovplyvňuje vašu náladu, nesmiete ešte urobiť fatálnu chybu v sociálnej hre. No, a ja, aj keď som hral dobre, nosil body, v kmeni som bol zvolený do prvého duelu. Mojou taktikou muselo byť, aby som bol schopný prežiť v hre.
 
Ako si sa vyrovnal počas súťaže s tým, že ťa chcela väčšina účastníkov vyhodiť?

Bolo to pre mňa sklamanie. Pýtal som sa sám seba, prečo? V normálnom živote nemám problém zapadnúť. Takže som vyhodnotil, že je to proste hrou, a že mám viac času na zlepšenie svojej reputácie. Netrvalo dlho a Dominika sa mi jednu noc pri západe slnka ospravedlnila za to, že ma zle posúdila, keď ma označila na prvý duel. To ma, samozrejme, potešilo. No a z toho, že som bol považovaný za najslabšieho hráča, som sa stal hrozbou. Takže z blata do kaluže. Ale opustiť hru ako silný hráč bol pre mňa určite lepší pocit.
 
Ako si sa vypracoval na najlepšieho hráča, čo sa týka taktizovania v hre?

Myslím si, že taktika získať čo najviac imunít, bola správne zvolená.
 
Kto bol podľa teba najväčšou hrozbou, alebo tvojou najväčšou konkurenciou?

Na začiatku to bola určite aliancia siedmich. Osobne som nikoho nevidel ako súpera, len z pohľadu kmeňa som chcel poraziť MAO. Po zlúčení sa však stal každý súperom pre mňa. Tomáša som musel dostať z hry. Potom som videl hru Nikol a aj ona musela ísť. S Johy to bolo iné. Johy so mnou spolupracovala. A to je dôvod, prečo aj keď bola silným hráčom, chcel som ju mať vo finále.

Pokračovanie rozhovoru na druhej strane.