Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Podviedol partnerku, keď rodila? Gábor konečne odpovedal

11. 05 2022 11:55 | markiza.sk
Podviedol partnerku, keď rodila? Gábor konečne odpovedal
Podviedol partnerku, keď rodila? Gábor konečne odpovedal Foto: Instagram/boraros_gabor

Aktuálne si hľadá nový byt.

Po škandále s neverou ostali fanúšikovia Gábora Borárosa zmätení. Na deviatom kole tanečnej šou Let's Dance sa známy bojovník ukázal po boku svojej partnerky Moniky Jakliovej. Dvojica nám poskytla rozpačitý rozhovor. Ani jeden z nich sa nevedel vyjadriť, ako to medzi nimi je.

Zdá sa však, že to majú už ujasnené. Gábor totiž v rozhovore pre super.cz povedal, že fungujú len ako rodičia malej Zorky, ktorá sa narodila v deň jeho narodenín (5. 4., pozn. red.). Zápasník si aktuálne hľadá byt.

Účastník Survivora konečne otvorene priznal, že bol neverný. „Niekedy áno, niekedy nie,“ povedal a potvrdil, že bol neverný v čase, kedy bola Monika tehotná a rodila. „Ja som nikoho nehľadal, bola to náhoda,“ dodal.

Gábor stále nevylučuje, že by sa k sebe vrátili. „Uvidíme, čo bude v budúcnosti. Neplánovali sme a neplánujeme nič. Keď budem šťastný a spokojný, tak bude dobre,“ prezradil s tým, že mu napríklad prekážalo, že bývali v Monikinom dome a on potrebuje niečo, čo bude len jeho.

Reč padla aj na Gáborov zdravotný stav. Zápasník mal výrazné problémy s kolenom už na ostrove v šou Survivor. Práve pre ne musel odstúpiť a odcestovať domov, kde ho čakala operácia. Dnes je už v plnej sile a pripravuje sa na zápasy.

Šou Survivor sa nekončí. Sledujte austrálsku verziu už teraz na VOYO!