Survivor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tajomstvo je vonku. Kráska zo Survivora sa počas šou zamilovala, našla si Turka

15. 08 2022 12:00 | markiza.sk
Tajomstvo je vonku. Kráska zo Survivora sa počas šou zamilovala, našla si Turka
Tajomstvo je vonku. Kráska zo Survivora sa počas šou zamilovala, našla si Turka Foto: Instagram/ iva.pazderkova

Ten sa pochválil spoločnou fotkou z Ankary.

Česká herečka a komička Iva Pazderková to nemala v šou Survivor ľahké. Prvý jej kmeň ju neprijal a neskôr ju vymenil do druhého kmeňa, kde sa k nej správali priateľskejšie, ale po istom čase im jej niektoré povahové vlastnosti nesadli. Ivu to veľmi trápilo a odrazilo sa to niekedy aj na jej výkonoch v súťažiach.

Po tom, ako vypadla, strávila ešte niekoľko dní na ostrove. Po trápeniach v súťaži prišlo predsa len niečo pekné. Iva sa na pľaci zoznámila s jedným z tvorcov šou, Turkom Bertuğem Baloğluem, dvojica sa spriatelila a ostala v kontakte. Ten bol zrejme taký intenzívny, že dnes tvoria pár. Bertuğ sa pochválil spoločnou fotkou z Ankary na Instagrame.

Zdroj: Instagram/bertugal

Hoci Iva na svoj účet nepridala ani jednu spoločnú fotku, z iných jej príspevkov je jasné, že trávi čas v Ankare, kde si vychutnáva čerstvé ovocie a zeleninu na trhoch či historické pamiatky v podobe prastarých mešít.

Zdá sa, že herečka je konečne spokojná a šťastná. Po Survivorovi si totiž prešla aj rozchodom s dlhoročným partnerom. „Boli sme spolu šesť rokov, a jednoducho sa to tak stalo, že sme zistili, že bude lepšie, keď sa naše cesty rozídu. Bola to mierová dohoda,“ povedala v programe Showtime pre CNN Prima News a dodala, že rozchod neniesla dobre.

Zdroj: Instagram/iva.pazderkova