Survivor cover

• OD 25. JANUÁRA IBA NA VOYO •

Stačilo (ne)jedno chybné rozhodnutie: Gogo a Anna sa rozišli

29. 08 2022 11:00 | zv
Ich láske odzvonilo
Ich láske odzvonilo Foto: Instagram/gogomantv

Vyzerali ako dokonalý pár.

Anna Kadeřávková (25) a Daniel Štrauch už viac netvoria pár. Česká herečka oznámila rozchod na Instagrame, kde sa rozpísala o ich vzťahu, aj o tom, prečo sa rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Náš úspešný YouTuber Gogo to zatiaľ takto verejne nekomentoval.

„Stalo sa toľko osudných (ne)náhod, aby sa naše cesty mohli spojiť v jednu a potom stačilo (ne)jedno chybné rozhodnutie, aby sa mi celý náš svet rozpadol pred očami,“ napísala Anna s tým, že opísala, aký krásny vzťah mali a čo všetko spolu stihli zažiť. Pár dokázal ustáť aj veľkú vzdialenosť, ktorá ich delila. Či už medzi Prahou a Bratislavou, alebo medzi ďalekou exotikou, kde Gogo strávil dva mesiace ako jeden z účinkujúcich v šou Survivor. Z jej slov možno dedukovať, že sa nerozišli vôbec zlom a prajú si len to najlepšie.

Zdroj:Instagram/annakaderavkova

O ich láske sme sa dozvedeli v januári, a to už niekoľko mesiacov spolu randli, len sa im to darilo utajiť. Za ich vzťah zvládli odlúčenie, keď Gogo odišiel do Survivora, a tak isto sa im darilo pendlovať medzi Slovenskom a Českom.